OTWARTY  PUCHAR   SWIATA 2001
WINTER WORLD CUP
POLONIA 2001 - OPEN

USTRZYKI DOLNE – POLSKA

4 – 6 STYCZNIA 2001

LIST OTWARTY ORGANIZATORÓW PUCHARU ŚWIATA 2001

DO WSZYSTKICH NARCIARZY POLONUSÓW

        Inspirowani przez naszych przyjaciół narciarzy z Los Angeles: Jurka Korzeniowskiego, Jurka Kuroczkę i Mietka Kowalskiego, idąc za ich namową i czerpiąc z ich zapału siły, podjęliśmy się wielkiego zadania- organizacji imprezy narciarskiej jakiej jeszcze nie było.

Organizujemy w Bieszczadach (polskich Karpatach) OTWARTY ZIMOWY PUCHAR ŚWIATA POLONIA 2001, czyli WINTER WORLD CUP POLONIA 2001.

Marzeniem organizatorów tej imprezy jest to, ażeby każdy narciarz Polonus na świecie, dowiedział się o niej. Żeby nasze zaproszenia dotarły zarówno do Capetown jak i poza koło polarne. Od Władywostoku po Los Angeles. Wierzymy, że wspierać nas będzie Kongres Polonii Amerykańskiej, Polonie innych krajów, Wspólnota Polska, czynnki rządowe i władze Podkarpacia, a co najważniejsze władze lokalne z burmistrzem Ustrzyk Dolnych na czele.

Zimowy Puchar Świata Polonia 2001 pomyślany jest jako zjazd wszystkich narciarzy Polaków, którzy startowali w klubach na nartach w latach 1945-2000 i to bez względu
na klasę sportową jaką osiągnęli. Czekamy również na narciarzy, którzy choć przedtem nigdy nie startowali w zawodach, a czują się Polakami i zechcą spróbować swych sił w „Pucharze Świata”. Wszyscy jesteśmy wielką narciarską rodziną. Do Ustrzyk Dolnych zapraszamy więc wszystkich narciarzy 55- lecia. I młodych i tych starszych, którzy mimo podeszłego wieku utrzymali formę startową, i wezmą udział w pucharowych zmaganiach. Ale zapraszamy również tych, którzy w pewnym momencie swego życia powiedzieli: „Koniec! Już nigdy więcej nie stanę na nartach.” Ci jeśli do nas przyjadą na pewno nie będą się nudzić, bo nasza impreza rodzi się przede wszystkim z chęci spotkania się, wspólnego wspominania chwil z tej najszczęśliwszej części naszego życia. Dla uczestników przygotowaliśmy komfortowe hotele wyposażone w kryte baseny, gabinety odnowy, sale balowe etc. etc. Stok, na którym będą startowali alpejczycy, jest najpiękniejszym stokiem slalomowym w Polsce. Na czas trwania Pucharu zaprosimy do Ustrzyk najlepsze polskie zespoły estradowe. Gwarantujemy wszystkim doskonałą zabawę, a dni spędzone w Ustrzykach Dolnych w czasie pucharowych zmagań na pewno pozostaną na długo w pamięci uczestników. Serdecznie zapraszamy!

Komitet Organizacyjny
Otwartego Zimowego Pucharu Świata
POLONIA 2001

Zgłoszenia proszę kierować na adres organizatora
WINTER WORLD CUP POLONIA 2001 OPEN

„SKIJE”
DWERNICZEK 9
PL
38 - 715 DWERNIK
TEL.: +48-13-4610848