pkp24012004.htm

Von: Jerzy Majcherczyk [y.pkp@verizon.net]
Gesendet: Sonntag, 25. Januar 2004 06:37
An: y.pkp@verizon.net
Betreff: NOWOSCI Z PKP!
Wichtigkeit: Hoch

Drodzy podróżnicy, członkowie i sympatycy Polonijnego Klubu Podróżnika,

List ten pisze do was trochę szybciej niż planowałem a to z powodu kilku niespodziewanych wydarzeń, jakie miały miejsce w ostatnich dniach i godzinach. A oto one:

  1. 7 BAL PODRÓŻNIKA- JEST 31 stycznia br, a nie 8 lutego jak ogłosił Nowy Dziennik w dzisiejszym weekendowym wydaniu (24/25 stycznia) na stronie 41. Wyobraźcie sobie ze ktoś w redakcji (sekcji ogłoszeń) dal nasze promocyjne ogłoszenie z poprzedniego roku!!! Pisze to dlatego, ze u wielu z was, którzy to ogłoszenie przeczytali mogło ono wzbudzić niepewność a osoby, które zobaczyły to ogłoszenie po raz pierwszy – wprowadziło w błąd. Liczę, że Nowy Dziennik da kilkakrotne sprostowanie tej informacji.
  1. Raz jeszcze o 7 Balu a pozostało do niego zaledwie 7 dni. Pomóżcie nam uniknąć tłoku przed wejściem na Bal i prześlijcie swojej zgłoszenie z czekiem już dzisiaj. A Bal zapowiada się wyjątkowo. To będzie wielkie spotkanie podróżników z ludźmi biznesu, polityki, mediów i kultury. W chwili obecnej nasz Bal sponsoruje ponad 20 polonijnych biznesow na czele z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, WESTERN UNION i ADAMBA Imports. Na Balu będą właściciele i menadżerowie tych firm. Na nasz Bal zaprosiliśmy nowego Marszałka Parady Pułaskiego 2004, Senatora Stanowego NJ Pana Rajmunda Lesniaka i innych. Ale nade wszystko nasz Bal to 8 godzin wspaniałej zabawy od 7 wieczorem do 3 rano, przeplatanych prezentacją Elżbiety Dzikowskiej – naszego Honorowego gościa oraz konkursem na najładniejszy strój Balu. Mamy już jeden STÓŁ JUNIORA PODRÓŻNIKA – 10 młodych ludzi w wieku od 16 do 20 lat. A możemy mieć jeszcze jeden.
  1. Spotkania z Elzbieta Dzikowska. Pierwsze w Konsulacie RP w dniu 30 stycznia – Tylko za zaproszeniami. Drugie w dniu 3 lutego (wtorek) o 7 wieczorem w Domu Polskim Cracovia w Wallington, NJ. Do wszystkich członków mieszkających w Nowym Jorku zostały wysłane zaproszenia, na których podany jest no telefonu do Konsulatu. Jeżeli chcesz pójść na to spotkanie to trzeba zadzwonic do Konsulatu i podac swoje imie i nazwisko. Proponuje nie czekajcie, gdyż ilość miejsc na spotkanie jest ograniczona. Przypominam iz spotkanie połączone jest z prelekcja: Odkrycie Vilcabamby- Ostatniej Stolicy Inków. Natomiast na spotkanie w Wallington zaproszenia nie sa wymagane. Wiecej informacji na naszej stronie internetowej www.odkrywcy.com
  1. Słuchajcie Polskiego Radia NY- 910AM w najbliższy czwartek 29 stycznia w godzinach od 9:00am do 10:15am. Gościem programu na żywo będzie Elzbieta Dzikowska nasz Honorowy Gość 7 Balu Podróżnika.
  1. PRZYPOMINAMY;

a. Składki członkowskie na 2004 rok. To tylko $35 od osoby i $45 od rodziny na cały rok! Czekamy....

b. CLASSIC SKI DAVOS – to nasza propozycja dla tych którzy pragną zażyć białego szaleństwa. 12- 20 marca br.

c. Najbliższa wycieczka: Wyspy GALAPAGOS & Ekwador 24 kwietnia – 5 maja 2004. Mamy jeszcze miejsca.

Zgłoszenia do 1 lutego. Zapraszamy.

Dziękuję bardzo i jak zawsze prosze o szerokie rozpowszechnianie tego listu oraz o korzystanie z usług tych, którzy wspieraja nasza działalność. Tym razem podaję listę wszystkich firm/organizacji, które sponsorują nasz Klub 7 Bal.

ADAMBA Imports, Polskie Linie Lotnicze LOT, WESTERN UNION,

oraz NOWY DZIENNIK, POLISH NATIONAL TOURIST OFFICE, POLISH & SLAVIC FEDERAL CREDIT UNION, SOCIETY OF THE POLISH AMERICAN TRAVEL AGENTS, CLASSIC TRAVEL, POLSKIE RADIO NEW YORK, SUPER EXPRESS, ROYAL CROWN REALTY,  CLIFTON-WALLINGTON MEDICAL GROUP, KRAKUS RESTAURANT, DEER MOUNTAIN INN, TB&B CONSTRUCTION, SOPHIE’S BEAUTY SALON, SLODYCZE INC-WEDEL, FLOWER COTTAGES, BROOKLYN IMPORTS, KRYSTYNA BAKERY, GARDEN STATE HONDA, DOMA EXPORT, MTZ ELECTRONICS.

DZIĘKUJEMY IM – A WAS PROSZE O KORZYSTANIE Z USŁUG TYCH FIRM I ORGANIZACJI.
WIERZĘ ZE W TEN SPOSÓB POLONIA BEDZIE ROSLA W SILE I W ZNACZENIU.

Z podróżniczym pozdrowieniem.

Jerzy Majcherczyk – wasz prezes
Tel.: +1-201-456-9799
Biuro: 1-973-473-4845,
Dom/biuro: 1-201-384-5137


Polonijny Klub Podróżnika
E-mail: y.pkp@verizon.net

 www.odkrycy.com