zdjecia 2005     NOWOSC     13.04.2004

narty2005.htm  - strona w opracowaniu od 14.07.2004 - stan na 19.03.2005   -Zugriffszδhler od 22.09.2004  
narty w poprzednich latach         narty w roku ubieglym 2004           warunki uczestnictwa         dojazd 2005

TERMIN 12 do 19 marzec 2005 - Sillian Austria ( 3 km od granicy Wloch )

"kosci rzucone" narty 2005 w Austrii na granicy z Wlochami w hotelu 4 gwiazkowym 
Alpenhotel 
   (uwaga historia hotelu po polsku) Weitlanbrunn ! -   
E-mail:  alpenblu.hotel@utanet.at 
www.tiscover.com/weitlanbrunn 
www.bluhotels.it
 
176 miejsc w luksusowym hotelu tylko do naszej dyspozycji, przemily dyrektor i obsluga! 
Szczegoly w : warunki uczestnictwa

IX  Miedzynarodowe Alpejskie Zawody Narciarskie Lekarzy    nowosc
-  przygotuje  jak zawsze Bronek z Chicago! 

Warunki zgloszenia:
- zgloszenie tylko mailem, zadnych innych form korespondencji ani zgloszen! Odpadaja tez faxy!
- ostateczna wplata zaliczki do konca stycznia 2005 - 100€ od osoby na konta ktore sa w linku warunki uczestnictwa!
dla uczestnikow z Niemiec konto w Niemczech, 
dla uczestnikow z Polski na konto w Polsce, 
dla uczestnikow z USA na konto w USA!

Istnieje rowniez mozliwosc pobytu w hotelu 3 gwiazdkowym - znacznie tanszym 1,9 km od naszego hotelu 
(Post Hotel *** z tamtego roku)! Imprezy wieczorowe wspolne!!!
Mozna rowniez jadac w hotelu 4 gwiazdkowym a sypiac w POST HOTEL - odleglosc 1900m!
Jest rowniez mozliwosc nocowania w pensjonacie obok i jadania w Hotelu POST lub Weitlanbrunn

Lista zgloszonych na zimowisko 2005:
1os - pokoj zamowiony jako jednoosobowy z doplata!
2+1 - dostawka w pokoju dwuosobowym
2+2 - dwa pokoje dwuosobowe

Nazwisko i  Imiona
Name und Vornamen
Alpenhotel Weitlanbrunn ****
I Rate Einzahlung 02.10.2004 -10.000€
IIRate 4000€ am 24.01.05
Tel.: +43-4842-66550
kraj
Land
mail ilosc osob
Personenzahl
Bafia, Elzbieta i Stanley + Natalia 260€ (sp-neuss) USA stanbafia@earthlink.net 2+1
Bialowons Hanna € D 0
Binkowski Zofia i Wladek  200€ (PKO) D z_binkowska@op.pl 2
Blom Majka 100€ (Winiarski) SE blom.maria@telia.com 1os
Choynowski Malina 200€PKO(op) USA  ckn12@cvip.net 2
Datta Krzysztof 200€ D christophdatta@t-online.de 2
Etzel Elzbieta 200€ D eeetzel@aol.com 2
Galeczko Halina, Andrzej 200€ D galeczko@web.de 2
Galeczko Ewa 100€ D 2
Gawel Helena, Wieslaw 200€ PL gawelzps@intertele.pl 2
Giersch Henryk, Bialowons 200€ D gaza-motoren@t-online.de 2
Girczys Veronika 200€ (Galeczko) D 2
Gorczyca  (Etzel) € CH   1os
Gorkiewicz Jola, Jacek, Roman 200€ D gorkiewicz@t-online.de 2+1
Hadula, Szudol 200€ jablonski D w.jablonski@jawa-reisen.de 2
Hubka Andrzej  (za Wielickiego) 200€ PL a.hubka@hubka-art.com.pl 2
Jablonski Gabriele, Wieslaw 200€  (+Bilat) D w.jablonski@jawa-reisen.de 2
Jarocki Alina + Cezary + syn 200€ D t.jarocki@gmx.de 2+1
Jarocki Anna, Miroslaw, Dominika 200€ D m.jarocki@gmx.de 2+1
Kajetanowicz Andrzej 400€($) CA andrzej@kajetanowicz.com 2+2  1 pok
Kassur Danuta, Michael 200€($) USA mkssur@msn.com 2
Kekus Ania i Jerzy 200€PKO PL Jurek@medicina.pl 2     (21)
Kilarski Bozena  (koral-mak) 200€ D bkilarski@yahoo.de 0os  
Kluz Renata 100€ PL 0os
Knop Malgorzata, Jacek, Dominika 300€(kaj) PL minana@priv2.onet.pl 3
Konzal Zofia, Staszek 200€ D info@dr-konzal.de 2
Koralewska-Makar Anna 100€ (Eckeroth) SE anna.makar@oft.lu.se 2os
Kosmowski Justyna 100€(galeczko) D   1os jedynka
Kostecka Monika, Jens Hofschulte 200€ D monikost@aol.com 2
Kostecki Danuta i Zbigniew  200€ D z.kostecki@polonia.org 2
Kosteczka-Knodel Maria 200€ D m.kosteczka@elis-stiftung.de 2  S-ki sch
Krisch Lidia, Henryk 200€ D hkrisch@gmx.de 2
Kroczek Krystyna, Bogdan 200€ USA 2
Krotki Marek 200€ D pati_zadora@yahoo.de 2
Kropidlowski Stanislus 100€ D okrzeja@t-online.de 2
Kubek Maria, Alek 200€ D a.kubek@t-online.de 2
Kulinski Mieczyslaw 100€(kekus?)+100€ AUS 1os
Kulisiewicz Paloma, Jacek 200€ D jack.kulisiewicz@gmx.de 2
Kusek Dariusz € ostoja PL d.kusek@rmf.fm 2
Kusz Katarzyna, Janusz 200€ (Ciesielski) USA kusz702@aol.com 2
Kusz Magdalena 200€ (Ciesielski)) PL 1 ev +1
Laske Barbara, Daniel 382,73€PKO PL daniel.laske@mobicon.pl 2+1
Lutoslawski Malgorzata, Ryszard 200€ D ryszard@Lutoslawski.net 2
Lyniewski Magda, Bartek 200€PKO(op) PL mblyniewski@poczta.onet.pl 2+1   (41)
Matyja Marta z.d. Kostecka i Andrzej 200€ (PKO PL andrzej.matyja@hipokrates.org 2
Mazur Katarzyna, Adrian € Laske PL adrian@gomobile.pl 2
Mazur Jola, Janusz 200€ D janusz-mazur@t-online.de 2   Ski-pass
Mazurek Jozef € USA jfmazurek@ameritech.net 1os
Muszynski Danuta 100€  Winiarski D danuta52@gmx.de 0
Myers Kazia, Mietek 200€ (Sosnowski) GB myersco@webleicester.co.uk 2
Nowak Edward 200€ USA enovak1@nyc.rr.com 2
Nowak Janina i Andrzej 200€ D andrzej.nowak@t-online.de 2
Odyniec Dariusz 200€ D RA-Odyniec@t-online.de 2
Okrzeja Ola i Jarek 200€ D jaroslaw.okrzeja@gmx.net 2+1
Oskroba Jacek 100€ Okrzeja  
Opala Barbara, Grzegorz €PKO(op) 800 PL opala@slam.katowice.pl 2   (51)
Orawiec Grazyna, Bronislaw 400dolusa USA drorawiec@aol.com 2
Orawski Zbigniew 200€ D axel.orawski@gmx.de 2
Ostoya Paul 300€ USA postoya@comcast.net 2
Ostoya (dodatkowo)  Kusek € USA   2
Perlik-Kolacka Danuta 200€ (bal) GB jerzywk@aol.com 2
Pieczykolan Grazyna, Janusz i S-ka 600€ D grazyna.pieczykolan@web.de 2+2
Pieczykolan Karolina € D   2
Pierzchala Krystyna, Wladyslaw 200€ PL laco@poczta.onet.pl 2
Piwko Grzegorz, Strus Adam, Tomasz 292€ PL gregmed2@poczta.onet.pl 3     (61)
Polonski Leszek 200€ PL polonski@poczta.onet.pl 2
Rausz Rafal 400€ PL grafix@grafix.pl 2+2
Rowicka Malgorzata, Edmund 200€ (kaj) CA mrowicka@ns.sympatico.ca 2
Roztoczynski Henryk € USA wcpolmd@comcast.net 1os
Rumeld Teresa i Michal 200€ D mr.mehow@web.de 2
Rybski Hanna, Janusz  200€ (PKO) PL janusz2805@poczta.onet.pl 2
Samkiewicz-Skibinska  Ewa, Bastian 200€ D frozenbast@t-online.de 2     S-ki sch
Serowik Boris  200€ D anwaltdortmund@aol.com 2
Siatkowski Jolanta, Roman 200€ D jolsia@web.de 2   (70)
Sliwowski Beata, Krzysztof i Jasiu 200€ D sliwowski@t-online.de 2+1
Spychalska-Mauritsch Teresa, Hans 200€ D tereska@t-online.de 2
Stanski Christine, Franz 200€ D stanski@verwaltung.uni-bonn.de 2
Stawirej Anna, Andrzej 200€ D astawirej@t-online.de 2
Suszko Tom € AUS tsuszko@health.on.net 1os
Szyszko Teresa 100€ GB 1os
Wawrzyszyn Janusz, Maciej 200€(kaj) CA wawrzyszyn@syd.eastlink.ca 2
Wenta Grazyna, Witek 200€ D mgwenta@t-online.de 2
Winiarski Barbara 100€ (+100€ Blom) D barbara.winiarski@gmx.de 2
Wisniewski Kazimiera, Wlodek 200€ D 2      (80)
Wittbrodt Roman (nawet 6 osob) 200€ PL b.sander51@web.de 2
Wittbrodt (Skwarlinski Jan) 200€ PL   2
Wittbrodt 200€ PL   2
Wittbrodt 200€ swist PL   2
Wojcik Bozena, Jozef 200€ D j-wojcik@t-online.de 2   (85)
Wos Halina Stanislaw 200€ PL drorawiec@aol.com 2
Zadora Andrzej 200€ D pati_zadora@yahoo.de 2
Zaremba Malgosia, Olek 200€ D alzar@gmx.de 2   (88)
NIE  MA  MIEJSC     
zgloszen        
wszystkich miejsc wolnych 88 pokoi, ca 180 osob   nie ma juz wolnych miejsc  
         
Franz Atzwanger
Tel.: +43-4842-6020
Drugi Hotel 
Post Hotel ***
     
Broniarek Chris 100€pko GB Chris.Broniarek@amec.com 1os  (1)
Ciapala Krystyna, Jozef 200€ PL   2
Furman Andrzej 100€ NL andrzej.furman@tiscali.nl 1os
Kaminski Jaroslaw, Stanislaw 200€ D Jaroch@t-online.de 2
Karaszewski Slawek, Bozena i Marta 400€ (lyniewscy) PL   2+1
Kasina Ewa, Janusz 200€ SE j@kasina.pp.se 2
Konzal Wojciech 200€ D woitekk@gmx.de 2
Kowalczyk Anna 200€ PL   2
Kubek (brat Alka)   PL   2
Krysiak Bozena i Leszek (Binkowska) 100€ PL Leszek.Krysiak@budimex.com.pl 2
Munzer Ewa i Tomek 200€ NL ewuniaitomek@wp.pl 2
Olczykowski Mirek, Ela 200€ SE mail@elstal.se  od 29.09.04 2
Piatkowski Monika, Janusz 200€ D jpiatkowski@web.de 2
Polonski Magdalena, Dariusz 400€ PL   2
Wos Krzysztof 100€  PL kbond@mwd.com.pl 2
Wozniak Adam   mail13.12.04 200€ D A.Kubek@t-online.de 2
Wroczynski Michal 400€  PL michal.wroczynski@fido.pl (17)
         
wszystkich miejsc wolnych w POST 40      20 doppel   pozostalo 3 pokoje  
         
SPORT Hotel Sillian        
Dietz Barbara, Cezary D 2
Sosnowski Nina, Andrzej GB ninaandrzej@yahoo.co.uk 2
Banas Jolanta D 1
Rezygnacje        
Bebnowski Ilona, Krzyszt. (14.01.2005) 200€,  D dr.bebnowski.kristof@onlinemed.de 2
Klis Maria, Andreas  rezyg.16.01.2005 200€ Bebnowski D ak50@gmx.de 2
Kwolek Roza, Andrzej  (rez.25.01.05) 200€ PL kwoleka@o2.pl 2
Remin Ewa, Andrzej  (09.03.2005) 200€ D remin@t-online.de 2
         
Golebiowski Jan  (rezyg. 01.02.2005) 400€ SE jan_golebiowski@hotmail.com 2+2, 1pok
Ekstrφm Elzbieta (rezygn. 22.02.2055) 100€ (gol) SE elizabethekstrom@yahoo.se 1os+2
         
WPLATY        
Bebnowski 400€ za Klis      
Golebiowski 400€