jaworbielsko.htm

Bielsko  Biała, dnia 17 kwietnia 2003r.

kontakt Kinga Blamek - abigail7@tlen.pl

Szanowni Państwo,

Piszę do Państwa z zamiarem nawiązania współpracy, której celem jest zasiedlenie obiektu        o charakterze luksusowego pensjonatu przez osoby chcące powrócić do Polski na stałe lub czasowo.

Pensjonat Spokojnej Starości „JAWOR” w Bielsku - Białej powstaje z myślą o ludziach starszych, samotnych, zmęczonych życiem, dla których prawdziwym ukojeniem jest możliwość spędzenia czasu w warunkach, których często nie są w stanie zagwarantować im ich rodziny, nie z powodu trudnej sytuacji materialnej, ale – jak to często bywa – z braku fachowej opieki medycznej oraz czasu jaki trzeba poświęcić osobom starszym.

Właściciel pensjonatu Pan Andrzej Dobija wraz z pieczołowicie dobranym personelem, posiadającym staż w systemach pomocy społecznej, wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, mając za cel zagwarantowanie im komfortowych warunków, poprzez stworzenie rodzinnej atmosfery.

Pensjonat dysponuje miejscami  dla 48 osób w pokojach jedno- i dwuosobowych oraz apartamentach. Oferta pensjonatu obejmuje pełną obsługę.

Budynek pensjonatu otacza Park Krajobrazowy - jedno z najpiękniejszych miejsc w Beskidach.

Poza stałym pobytem uwzględniamy organizowanie fakultatywnych wycieczek w obrębie kraju oraz Europy.

Otwarcie pensjonatu przewidujemy na wrzesień 2003r.

Proszę o kontakt w celu nawiązania współpracy, której formę oraz zasady uzgodnimy po uszczegółowieniu zagadnienia drogą korespondencyjną.

Proszę również o informacje dotyczące zainteresowania Polonii amerykańskiej powrotem do Polski oraz możliwości współpracy w celu zasiedlenia innych obiektów o podobnym przeznaczeniu i standardzie.

z poważaniem
            Kinga Blamek