bal2007.htm

 
 

bal2007.htm    stan na 12 listopada 2007

Zugriffszähler             do 01.11.2007  1009

Bal odbedzie sie 17 listopada w Hotelu Intercontinental w Duesseldorfie.  (24.06.2007)

Zgloszenia pisemne na formularzach, ktore wyslalismy  poczta w miesiacu lipcu! Po zgloszeniu nalezy wplacic do konca miesiaca wrzesnia koszty w wysokosci 120  od osoby tylko na specjalnym przelewie ktory wyslemy do osob zgloszonych po 17 wrzesnia.

Uwaga ! numery stolikow sa tymczasowe, sklad osobowy stolikow pozostaje taki jaki
bedzie publikowany regularnie w sieci!

Wyslalismy  ( 2 pazdziernika 2007  wtorek ) przelewy do wszystkich zgloszonych osob:
Prosimy oprzelanie udzialu w balu 120 odo osoby do 15 pazdziernika 2007!

Posiadamy jeszcze miejsca na bal! zgloszenia mailem lub faxem!

Ostatnie informacje listem jutro tj.12.11.2007.

Lista alfabetyczna uczestnikow balu (stan 11.11.2007)

Prosze nie wplacac dalszych udzialow - wplata ewentualnie przy wejsciu!!!

Nazwisko
Lista alfabetyczna

Imie

Numer Stolika

Bal-ilosc

Ambroszkiewicz-Kotte

Anna

30

2

Axmann

Alicja, Tadeusz

30

2

Badaj

Emil

23

2

Bahaeldin

Kamran

15

2

Bangert

Klaus

04

2

Beckmann

Katharina

15-7

1

Bednarczyk

Piotr

03-10

2

Bednarkiewicz

Cezary

01

1

Bednorz

Adam

23

2

Bialowons

Hanna

33

1

Bittner

Anna

14-11

1

Bojko

Jerzy

28

2

Borciuch

Danuta, Slawomir

16-10

2

Branski

Henryk

23-10

2

Brefka

Renata, Krystian

19

2

Chimkowski

Elzbieta

19

2

Czechowski

Jacek

01

2

Czochara

Waclaw

09

2

Datta

Christoph

04

2

Deregowska

Lydia

17-10

2

Drapinski

Dorotea

27-9

4

Drews

Maria, Peter

07-8

2

Dudek

Isabella, Marcin (syn)

26

2

Dziezok

Eva, Marius

12

1

Ergang

Roman

09

2

Etzel

Elzbieta, Ewald

33

2

Figel

Halina

12

2

Foltin-Kurzyk

Sophie

13

2

Furman

Andrzej

28

2

Furmanczyk

Jaroslaw

04-10

2

Gajda

Andreas

06

2

Galeczko

Halina, Andrzej

14

2

Geisler

Thomas

07

2

Giersz

Henryk

33

1

Ginko

Tomasz

29-4

4

Girczys

Veronica

14

2

Grabe

Weronika

23

2

Grobelny

Piotr, Anete

24

2

Grzeska

Christian

20

2

Guja

Danuta, Andrzej

32-11

2

Imiolczyk

Mariusz

12

1

Izbicki

W. K.

06-9

2

Jablonski

Gabriela, Wieslaw

01

2

Jablonski

Mariola, Zbigniew

16

2

Jakubczyk

Elisabeth, Peter

20

2

Janik

Janus, Gabriele

32

2

Jarosz

Lech

06

2

Jaszczyk

Mariusz

12

4

Jedras

Marek

01

2

Jochem

Janusz

19

2

Jurek

Maria-Anna

17

2

Jurek

Piotr

17

2

Jusinska-Kanczuk

Barbara

17

2

Kaczorowski

Andrzej

01

2

Karasch

Halina Gerhard

22-8

2

Karwasz

Robert

01

1

Kilarski

Bozena

05

2

Klosowicz

Krystyna

13

1

Kniaz

Danuta

01

2

Konieczny

Walter

15

3

Konturek

Joanna, Piotr

05-10

2

Kosmowski

Justine

14

2

Kostecki

Danuta, Zbigniew

01

2

Kowalski

Romana, Marian

06

2

Kraft

Anke, Marcus

24

2

Kraus

Teresa

32

4

Krawczyk

Zdzislaw

30

2

Krejczy

Malgorzata

22

2

Krolikowska

Marietta

11

2

Kulesza

Jacek

31-10

2

Kurp

Grzegorz

11

2

Lach

Peter

18

2

Lange

Yvonne, Marek

25-8

3

Lazica

Barbara, Maciej

28

2

Lewandowski

Andreas

11-8

4

Liegmann-Gdaniec

Alicja

10-10

2

Lukoschek

Josef, Bozena

28

2

Lutoslawska

Malgorzata

02

2

Markes

Edward

14

4

Meinert

Marek

18-11

2

Melner

Wanda, Zbigniew

12-10

2

Menke

Bruno

06

1

Miatkowski

Hanna Marcin

20-10

2

Michalowski

Bozena

18

2

Michniewicz

 

32

1

Mikulla

Bodo

18

2

Minko

Sylwester

04

2

Münch

Hanno

15

2

Musial

Krystyna, Waldemar

18

2

Nowak

Magda, Andreas

09

2

Orawski

Axel

05

2

Pagiela

Malgorzata

07

2

Pagiela-Lange

Magdalena

07

2

Pawlowski

Barbara,Tomasz

04

2

Pekowska

Teresa

17

2

Piatkowski de Grzymala

Janusz, Monika

33

2

Piecinski

Tadeusz

26

2

Pisarski

Andrzej

02

2

Polregio e.V

Lewicki Wieslaw

01-17

2

Proba

Henryk

02

2

Przybylek

Barbara, Christoph

03

2

Remin

Ewa

33-10

2

Restel

Jan M.

27

1

REZERWA

 

34-10

10

Rhein

Irena

18

1

Rosentrit

Janina

13-9

4

Rydz

Gregor

08-10

10

Saiczek

Malgorzata

09-10

2

Scharmach

Bozena

19-08

2

Schnitter

Danuta, Markus

10

2

Schwarzbach

Dorothe

16

2

Schymanietz

Beate

21-9

5

Sekmeister

Bogumila

09

2

Sell

Aleksandra

24-8

2

Sewerin

Joanna

31

2

Sikora

Ewa

22

4

Sliwowski

Krzysztof, Beata

33

2

Sniegocki

Celina, Gregor

24

2

Sobczak

Danuta

13

2

Sowinski

Daniel, Bozena

03

2

Spandoeck

Antoni

32

2

Stachowiak

Joanna

01

1

Stanek

Andreas

31

2

Stauss

Agnieszka, Robert

10

2

Stepien

Jaroslaw

20

2

Sulewski

Andrzej

10

2

Swiecka

Ewa

27

4

Sworszt

Slawomir

31

2

Teichmann

Dorotea Raphael

20

2

Twardzik

Renata, Georg

03

2

Urbanski

 

03

2

Wachowski

Marek

31

2

Wagner

Viktor

25

5

Wasielewski

Joanna Viktor

30

2

Wasilewski

Viktor

02

2

Wieczorek

Johann

02-10

2

Wilk

Ywone, Andreas

21

4

Wodecki

Jaroslaw

16

2

Wojciechowski

Marek, Danuta

30-10

2

Wojciechowski

Barbara

05

2

Wolodkowicz

Jan

23

2

Wolski

Bogdan

16

2

Wozniak

Kajetan

26

1

Wychodil

Janusz

05

2

Wyrwicz

Ursula, Andreas

10

2

Wysocki

Sophie, Lech

26-7

2

Zaremba

Malgorzata, Aleksander

28-10

2

 

Name
Lista wg stolikow

Vorname

Numer Stolik

Bal-ilosc

Jablonski

Gabriela, Wieslaw

01

2

Kaczorowski

Andrzej

01

2

Karwasz

Robert

01

1

Kostecki

Danuta, Zbigniew

01

2

Stachowiak

Joanna

01

1

Bednarkiewicz

Cezary

01

1

Kniaz

Danuta

01

2

Jedras

Marek

01

2

Czechowski

Jacek

01

2

Polregio e.V

Lewicki Wieslaw

01-17

2

Lutoslawska

Malgorzata

02

2

Wasilewski

Viktor

02

2

Proba

Henryk

02

2

Pisarski

Andrzej

02

2

Wieczorek

Johann

02-10

2

Twardzik

Renata, Georg

03

2

Przybylek

Barbara, Christoph

03

2

Urbanski

 

03

2

Sowinski

Daniel, Bozena

03

2

Bednarczyk

Piotr

03-10

2

Datta

Christoph

04

2

Minko

Sylwester

04

2

Pawlowski

Barbara,Tomasz

04

2

Bangert

Klaus

04

2

Furmanczyk

Jaroslaw

04-10

2

Wojciechowski

Barbara

05

2

Kilarski

Bozena

05

2

Orawski

Axel

05

2

Wychodil

Janusz

05

2

Konturek

Joanna, Piotr

05-10

2

Kowalski

Romana, Marian

06

2

Jarosz

Lech

06

2

Gajda

Andreas

06

2

Menke

Bruno

06

1

Izbicki

W. K.

06-9

2

Pagiela

Malgorzata

07

2

Pagiela-Lange

Magdalena

07

2

Geisler

Thomas

07

2

Drews

Maria, Peter

07-8

2

Rydz

Gregor

08-10

10

Nowak

Magda, Andreas

09

2

Sekmeister

Bogumila

09

2

Ergang

Roman

09

2

Czochara

Waclaw

09

2

Saiczek

Malgorzata

09-10

2

Wyrwicz

Ursula, Andreas

10

2

Sulewski

Andrzej

10

2

Stauss

Agnieszka, Robert

10

2

Schnitter

Danuta, Markus

10

2

Liegmann-Gdaniec

Alicja

10-10

2

Kurp

Grzegorz

11

2

Krolikowska

Marietta

11

2

Lewandowski

Andreas

11-8

4

Jaszczyk

Mariusz

12

4

Figel

Halina

12

2

Imiolczyk

Mariusz

12

1

Dziezok

Eva, Marius

12

1

Melner

Wanda, Zbigniew

12-10

2

Sobczak

Danuta

13

2

Foltin-Kurzyk

Sophie

13

2

Klosowicz

Krystyna

13

1

Rosentrit

Janina

13-9

4

Galeczko

Halina, Andrzej

14

2

Girczys

Veronica

14

2

Kosmowski

Justine

14

2

Markes

Edward

14

4

Bittner

Anna

14-11

1

Konieczny

Walter

15

3

Münch

Hanno

15

2

Bahaeldin

Kamran

15

2

Beckmann

Katharina

15-7

1

Schwarzbach

Dorothe

16

2

Wodecki

Jaroslaw

16

2

Wolski

Bogdan

16

2

Jablonski

Mariola, Zbigniew

16

2

Borciuch

Danuta, Slawomir

16-10

2

Jurek

Piotr

17

2

Pekowska

Teresa

17

2

Jurek

Maria-Anna

17

2

Jusinska-Kanczuk

Barbara

17

2

Deregowska

Lydia

17-10

2

Mikulla

Bodo

18

2

Rhein

Irena

18

1

Musial

Krystyna, Waldemar

18

2

Lach

Peter

18

2

Michalowski

Bozena

18

2

Meinert

Marek

18-11

2

Brefka

Renata, Krystian

19

2

Jochem

Janusz

19

2

Chimkowski

Elzbieta

19

2

Scharmach

Bozena

19-08

2

Stepien

Jaroslaw

20

2

Grzeska

Christian

20

2

Jakubczyk

Elisabeth, Peter

20

2

Teichmann

Dorotea Raphael

20

2

Miatkowski

Hanna Marcin

20-10

2

Wilk

Ywone, Andreas

21

4

Schymanietz

Beate

21-9

5

Sikora

Ewa

22

4

Krejczy

Malgorzata

22

2

Karasch

Halina Gerhard

22-8

2

Badaj

Emil

23

2

Grabe

Weronika

23

2

Bednorz

Adam

23

2

Wolodkowicz

Jan

23

2

Branski

Henryk

23-10

2

Sniegocki

Celina, Gregor

24

2

Kraft

Anke, Marcus

24

2

Grobelny

Piotr, Anete

24

2

Sell

Aleksandra

24-8

2

Wagner

Viktor

25

5

Lange

Yvonne, Marek

25-8

3

Dudek

Isabella, Marcin (syn)

26

2

Piecinski

Tadeusz

26

2

Wozniak

Kajetan

26

1

Wysocki

Sophie, Lech

26-7

2

Restel

Jan M.

27

1

Swiecka

Ewa

27

4

Drapinski

Dorotea

27-9

4

Bojko

Jerzy

28

2

Furman

Andrzej

28

2

Lazica

Barbara, Maciej

28

2

Lukoschek

Josef, Bozena

28

2

Zaremba

Malgorzata, Aleksander

28-10

2

Ginko

Tomasz

29-4

4

Krawczyk

Zdzislaw

30

2

Ambroszkiewicz-Kotte

Anna

30

2

Axmann

Alicja, Tadeusz

30

2

Wasielewski

Joanna Viktor

30

2

Wojciechowski

Marek, Danuta

30-10

2

Wachowski

Marek

31

2

Stanek

Andreas

31

2

Sworszt

Slawomir

31

2

Sewerin

Joanna

31

2

Kulesza

Jacek

31-10

2

Spandoeck

Antoni

32

2

Michniewicz

 

32

1

Kraus

Teresa

32

4

Janik

Janus, Gabriele

32

2

Guja

Danuta, Andrzej

32-11

2

Giersz

Henryk

33

1

Etzel

Elzbieta, Ewald

33

2

Bialowons

Hanna

33

1

Piatkowski de Grzymala

Janusz, Monika

33

2

Sliwowski

Krzysztof, Beata

33

2

Remin

Ewa

33-10

2

REZERWA

 

34-10

10