bal2006.htmZugriffszähler od 08.10.2006

                          AERZTE KONGRESS  -   BAL 2006

Termin  18 listopad 2006 -18:00 Hotel Intercontinental Düsseldorf!
18 November - 18:00 Uhr - Hotel Intercontinental Düsseldorf!

zgloszenia mailem: kostecki@via.de 

Stan zgloszen na dzien 16 November 2006  

Numery stolikow moga ulec jeszcze zmianie

wplata 120 € od soby tylko na przeslanych formularzach!

Uczestnicy alfabetycznie

Name

Vorname

Numer Stolik

Bal-ilosc

Badaj

Emil

17--10

4

Baldyga

Anna

16

2

Bednarczyk

Piotr

18h--11

2

Bednorz

Adam

24

2

Bernatek

Alfred

29h--11

1

Beyer

Frank

02

1

Bialowons

Hanna

13

1

Bil

Jacek

29

2

Bil

Jacek

30h

2

Bojko

Ewa, Jerzy

34

2

Borciuch

Danuta, Slawomir

19h--10

2

Branski

Henryk

17

4

Brefka

Renata Krystian

05h--8

4

Brunke

Anna

09--8

2

Brzozka

Janina

27--6

2

Bujak

Teresa, Franz

21

2

Burza

Joanna

24h

1

Ciuhak

Renata, Miroslaw

08

2

Ciupka Barbara

Klingelholl_Apotheke

39

2

Cwajgart

Gregor

14h

2

Czochara

Waclaw

05

2

Datta

Christoph

38h

2

de Temple

Teresa

30h

2

Demski

Andrzej

16h--9

2

Deregowska

Lydia

09

2

Donhoeffner

Barbara

25

2

Drapinski

Bozena

05

2

Drews

Maria, Peter

28

2

Dudek

Isabella, Marcin

44

2

Etzel

Elzbieta, Ewald

14h

2

Figel

Halina

36h

2

Flizikowski

Johann, Danuta

32h--9

2

Fugiel

Bogdan

31

2

Furman

Andrzej

25

2

Furmanczyk

Jaroslaw

04

2

Gajda

Andreas

40

2

Galla

Anna,Andrzej

45

2

Ganszczyk

Arkadiusz

06--10

1

Geisler

Thomas

35

2

Giersz

Henryk

13h--8

1

Ginko

Tomasz

04--8

2

Gnielka

Elisabeth

09

2

Golombek

Danuta

03

1

Goluchowski

Marek

30h--10

2

Gorkiewicz

Jolanta, Jacek

06

2

Gorski

Peter

27

2

Guja

Danuta, Andrzej

33--6

2

Handzel

Roman

13

2

Henke

Aleksandra

33

2

Herman

Sabina

35h--8

4

Hermann

 

46 -niezapl

2

Imiolczyk

Mariusz

36

2

Jablonski

Mariola, Zbigniew

29h

2

Jakubczyk

Katarzyna Piotr

37

2

Janicki

Ewa, Roman

10

2

Janik

Janus, Gabriele

29h

2

Jarosz

Lech

40h--7

2

Jaszczyk

Mariusz

36h

2

Jersch

Jolanthe, Christoph

40h

2

Jurek

Maria-Anna

09

2

Kaczorowski

Andrzej

01

2

Karwasz

Robert

32h

3

Kautschur

J.H.

42

2

Kempa

Krystyna, Pawel

43

2

Klyszcz

Ewa, Bogdan

08

2

Kohl

Günter

34h--8

1

Konzal

Sofie, Stanislaw

25h--8

2

Korab-Karpinska

Malgorzata

34h

2

Korda

Rikarda

07

1

Koschdon

Leonard, Lidia

12

2

Kostecki

Danuta, Zbigniew

01--7

2

Kowalski

Romana

12h--8

2

Kozaczek

Leszek, Marta

32h

2

Kozaczek

Malgorzata, Jan

38

2

Kraft

Anke, Marcus

41

2

Krawczyk

Zdzislaw

33

2

Krejczy

Malgorzata Markus

21

2

Kropidlowski

Stanislaus

21

2

Kruppa

Janina, Roman

42

2

Lach

Peter

02h

2

Landowski-Scherkowski

Margarette

44

1

Lange

Magdalena

28h--10

2

Lazica

Barbara, Maciej

42--8

2

Lenart

Renata

08

4

Lewandowski

Andreas

31--12

2

Liegmann-Gdaniec

Alicja

22h--8

2

Liss-Koch

 

07

1

Lukoschek

Josef, Bozena

25

2

Makowka

Christof, Dorota

31

2

Manka

Agnieszka Christoph

04

2

Markes

Edward

10

4

Marzoll

Sylwia

40

1

Maselkowski

Marek, Maria

36

2

Mazur

Janusz

38h--10

2

Meinert

Marek

07

1

Melner

Wanda

36h--10

2

Miatkowski

Hanna Marcin

37

2

Michalowski

Bozena

02h--6

1

Motzko

Waldemar

18h

2

Mrosek

Gerd, Marian

41

1

Mucha

Dagmara

28

2

Münch

Hanno

07--9

4

Musial

Krystyna, Waldemar

02h

2

Musial

Anton, Martyna

30h

2

Musiol

Katarzyna, Mariusz

16

5

Neugebauer-Nowak

Ewa

03

2

Nowak

Magda, Andreas

12

2

Nowak

Adalbert

13h

2

Nowicki

Agata, Janusz

47

2

Ogonowski

Barbara

19

2

Okrzeja

Jaroslaw, Aleksandra

15

2

Olszewska-Pawlak

Malgorzata

26

2

Oppeln-Bronikowski von

Wlodzimierz

44

2

Opyrchal

Christoph, Alexandra

22

2

Orawski

Zbigniew

47h-8

2

Orschulik

Barbara,Marek

17

2

Pagiela

Malgorzata

28h

2

Palicka-Thiery

Monika

41--8

2

Piatkowski de Grzymala

Janusz, Monika

13

2

Piecinski

Tadeusz

45

2

Pioch

Malgorzata

41

1

Plewig

Jerzy, Blanca

30h

2

Podlecki

Krzysztof

39

2

Post

Marian

39--6

2

Potratzki

Halina

26

2

Prax

Ewa

24h--7

2

Proba

Henryk

03--7

2

Pruss

Thomas

31

2

Przybylek

Barbara, Christoph

18

2

Remin

Ewa, Andrzej

14h--8

2

REZERWA

 

20

0

REZERWA

 

48

0

Rosmus

Ewa, Marian

11

3

Rudko

Elisabeth

43

2

Rumeld

Michael

15--9

2

Rutz

Margarete

08h--12

2

Sadowski

Marek

11--9

4

Samkiewicz

Ewa, Bastian

06

1

Sapok

Ktharina, Albert

28h

2

Scharfenberg

Andreas

42

2

Schierer

Siegmund

43--8

2

Schnitter

Danuta, Markus

22

2

Schuscik

Marek

18

1

Schwarzbach

Dorothe

29

2

Seipolt

Christoph

31

2

Sekmeister

Bogumila

34h

2

Sewerin

Joanna

47

2

Sikora

Ewa

26--8

2

Sikora

Roman

38h

2

Sikora

Gabriela, Czeslaw

26

2

Sliwowski

Krzysztof, Beata

14h

2

Sniegocki

Celina, Gregor

41

2

Soballa

Michael

07

2

Sowinski

Daniel, Bozena

18h

2

Spandock

Antoni

04

2

Spiel

Ewa

01

1

Stanski

Christine, Franz

06

2

Starosta

Dariusz

19

2

Stauss

Agnieszka, Robert

23

2

Stepien

Jaroslaw

37h--8

2

Stypula-Kazanowski

Ilona

23--6

2

Suchorab

Dariusz, Malgorzata

21

2

Sulewski

Andrzej

23

2

Szulc

Zofia, Wlodzimierz

32

2

Talacha

Dariusz, Malgorzata

21--10

2

Teichmann

Dorotea Raphael

37

2

Tomy-Jans Band

Bednarkiewicz Slawomir

00--10

6

Toporowski

Ewa, Eugeniusz

45--6

1

Twardzik

Renata, Georg

19

2

Wagner

Piotr

15

1

Wagner

Viktor

15

2

Walczak-Minko

Romana

18

2

Wallner

Antoni

46--8

6

Wegehaupt

Rüdiger,Miriam

10--8

2

Wiezik

Aleksandra, Henryk

35

2

Wilk

Ywone, Andreas

06

4

Wojciechowski

Barbara

34h

1

Wolnicki

Romana

19

2

Wolodkowicz

Jan

24

2

Wonschik

Barbara,Christ.

12

2

Wozniak

Kajetan

45

1

Wychodil

Janusz

47

2

Wyrwicz

Ursula, Andreas

22

2

Wysocki

Sophie,Lech

44--7

2

Wyszkowski

Grazyna

08h

2

Wzatek

Wienczyslawa, Eugen

29

2

Zadrozny

Zbigniew

31

2

Zaremba

Malgorzata, Aleksander

15

2

Zydra

Irena, Marcin

27

2

Zyska

 

43

2

Zytniak

Eva, Peter Jan

11

2

 

Name

Vorname

Numer Stolik

Bal-ilosc

Tomy-Jans Band

Bednarkiewicz Slawomir

00--6

6

Spiel

Ewa

01

1

Kaczorowski

Andrzej

01

2

Kostecki

Danuta, Zbigniew

01--7

2

Beyer

Frank

02

1

Lach

Peter

02h

2

Musial

Krystyna, Waldemar

02h

2

Michalowski

Bozena

02h--6

1

Neugebauer-Nowak

Ewa

03

2

Golombek

Danuta

03

1

Proba

Henryk

03--5

2

Spandock

Antoni

04

2

Furmanczyk

Jaroslaw

04

2

Manka

Agnieszka Christoph

04

2

Ginko

Tomasz

04--8

2

Drapinski

Bozena

05

2

Czochara

Waclaw

05

2

Brefka

Renata Krystian

05h--8

4

Wilk

Ywone, Andreas

06

4

Samkiewicz

Ewa, Bastian

06

1

Stanski

Christine, Franz

06

2

Gorkiewicz

Jolanta, Jacek

06

2

Ganszczyk

Arkadiusz

06--10

1

Liss-Koch

 

07

1

Korda

Rikarda

07

1

Soballa

Michael

07

2

Meinert

Marek

07

1

Münch

Hanno

07--9

4

Ciuhak

Renata, Miroslaw

08

2

Klyszcz

Ewa, Bogdan

08

2

Lenart

Renata

08

4

Wyszkowski

Grazyna

08h

2

Rutz

Margarete

08h--12

2

Deregowska

Lydia

09

2

Gnielka

Elisabeth

09

2

Jurek

Maria-Anna

09

2

Brunke

Anna

09--8

2

Markes

Edward

10

4

Janicki

Ewa, Roman

10

2

Wegehaupt

Rüdiger,Miriam

10--8

2

Rosmus

Ewa, Marian

11

3

Zytniak

Eva, Peter Jan

11

2

Sadowski

Marek

11--9

4

Nowak

Magda, Andreas

12

2

Wonschik

Barbara,Christ.

12

2

Koschdon

Leonard, Lidia

12

2

Kowalski

Romana

12h--8

2

Bialowons

Hanna

13

1

Handzel

Roman

13

2

Piatkowski de Grzymala

Janusz, Monika

13

2

Nowak

Adalbert

13h

2

Giersz

Henryk

13h--8

1

Sliwowski

Krzysztof, Beata

14h

2

Etzel

Elzbieta, Ewald

14h

2

Cwajgart

Gregor

14h

2

Remin

Ewa, Andrzej

14h--8

2

Wagner

Piotr

15

1

Okrzeja

Jaroslaw, Aleksandra

15

2

Wagner

Viktor

15

2

Zaremba

Malgorzata, Aleksander

15

2

Rumeld

Michael

15--9

2

Musiol

Katarzyna, Mariusz

16

5

Baldyga

Anna

16

2

Demski

Andrzej

16h--9

2

Orschulik

Barbara,Marek

17

2

Branski

Henryk

17

4

Badaj

Emil

17--10

4

Walczak-Minko

Romana

18

2

Przybylek

Barbara, Christoph

18

2

Schuscik

Marek

18

1

Motzko

Waldemar

18h

2

Sowinski

Daniel, Bozena

18h

2

Bednarczyk

Piotr

18h--11

2

Twardzik

Renata, Georg

19

2

Starosta

Dariusz

19

2

Wolnicki

Romana

19

2

Ogonowski

Barbara

19

2

Borciuch

Danuta, Slawomir

19h--10

2

REZERWA

 

20

0

Krejczy

Malgorzata Markus

21

2

Suchorab

Dariusz, Malgorzata

21

2

Bujak

Teresa, Franz

21

2

Kropidlowski

Stanislaus

21

2

Talacha

Dariusz, Malgorzata

21--10

2

Schnitter

Danuta, Markus

22

2

Wyrwicz

Ursula, Andreas

22

2

Opyrchal

Christoph, Alexandra

22

2

Liegmann-Gdaniec

Alicja

22h--8

2

Stauss

Agnieszka, Robert

23

2

Sulewski

Andrzej

23

2

Stypula-Kazanowski

Ilona

23--6

2

Wolodkowicz

Jan

24

2

Bednorz

Adam

24

2

Burza

Joanna

24h

1

Prax

Ewa

24h--7

2

Donhoeffner

Barbara

25

2

Furman

Andrzej

25

2

Lukoschek

Josef, Bozena

25

2

Konzal

Sofie, Stanislaw

25h--8

2

Olszewska-Pawlak

Malgorzata

26

2

Sikora

Gabriela, Czeslaw

26

2

Potratzki

Halina

26

2

Sikora

Ewa

26--8

2

Zydra

Irena, Marcin

27

2

Gorski

Peter

27

2

Brzozka

Janina

27--6

2

Mucha

Dagmara

28

2

Drews

Maria, Peter

28

2

Sapok

Ktharina, Albert

28h

2

Pagiela

Malgorzata

28h

2

Lange

Magdalena

28h--10

2

Schwarzbach

Dorothe

29

2

Wzatek

Wienczyslawa, Eugen

29

2

Bil

Jacek

29

2

Janik

Janus, Gabriele

29h

2

Jablonski

Mariola, Zbigniew

29h

2

Bernatek

Alfred

29h--11

1

Musial

Anton, Martyna

30h

2

Bil

Jacek

30h

2

de Temple

Teresa

30h

2

Plewig

Jerzy, Blanca

30h

2

Goluchowski

Marek

30h--10

2

Pruss

Thomas

31

2

Seipolt

Christoph

31

2

Fugiel

Bogdan

31

2

Makowka

Christof, Dorota

31

2

Zadrozny

Zbigniew

31

2

Lewandowski

Andreas

31--12

2

Szulc

Zofia, Wlodzimierz

32

2

Kozaczek

Leszek, Marta

32h

2

Karwasz

Robert

32h

3

Flizikowski

Johann, Danuta

32h--9

2

Krawczyk

Zdzislaw

33

2

Henke

Aleksandra

33

2

Guja

Danuta, Andrzej

33--6

2

Bojko

Ewa, Jerzy

34

2

Wojciechowski

Barbara

34h

1

Sekmeister

Bogumila

34h

2

Korab-Karpinska

Malgorzata

34h

2

Kohl

Günter

34h--8

1

Wiezik

Aleksandra, Henryk

35

2

Geisler

Thomas

35

2

Herman

Sabina

35h--8

4

Maselkowski

Marek, Maria

36

2

Imiolczyk

Mariusz

36

2

Jaszczyk

Mariusz

36h

2

Figel

Halina

36h

2

Melner

Wanda

36h--10

2

Jakubczyk

Katarzyna Piotr

37

2

Teichmann

Dorotea Raphael

37

2

Miatkowski

Hanna Marcin

37

2

Stepien

Jaroslaw

37h--8

2

Kozaczek

Malgorzata, Jan

38

2

Sikora

Roman

38h

2

Datta

Christoph

38h

2

Mazur

Janusz

38h--10

2

Podlecki

Krzysztof

39

2

Ciupka Barbara

Klingelholl_Apotheke

39

2

Post

Marian

39--6

2

Marzoll

Sylwia

40

1

Gajda

Andreas

40

2

Jersch

Jolanthe, Christoph

40h

2

Jarosz

Lech

40h--7

2

Kraft

Anke, Marcus

41

2

Mrosek

Gerd, Marian

41

1

Pioch

Malgorzata

41

1

Sniegocki

Celina, Gregor

41

2

Palicka-Thiery

Monika

41--8

2

Kruppa

Janina, Roman

42

2

Kautschur

J.H.

42

2

Scharfenberg

Andreas

42

2

Lazica

Barbara, Maciej

42--8

2

Zyska

 

43

2

Rudko

Elisabeth

43

2

Kempa

Krystyna, Pawel

43

2

Schierer

Siegmund

43--8

2

Oppeln-Bronikowski von

Wlodzimierz

44

2

Dudek

Isabella, Marcin

44

2

Landowski-Scherkowski

Margarette

44

1

Wysocki

Sophie,Lech

44--7

2

Piecinski

Tadeusz

45

2

Galla

Anna,Andrzej

45

2

Wozniak

Kajetan

45

1

Toporowski

Ewa, Eugeniusz

45--6

1

Hermann

 

46 -niezapl

2

Wallner

Antoni

46--8

6

Sewerin

Joanna

47

2

Wychodil

Janusz

47

2

Nowicki

Agata, Janusz

47

2

Orawski

Zbigniew

47h-8

2

REZERWA

 

48

0