22.06.2005 uakt 17.11.2005 i 12.01.06                           Zugriffszähler ab 14.09.2005

V     SWIATOWY BAL LEKARZY POLONIJNYCH   19 listopad 2005
IX    EUROPEJSKI  B A L    L E K A R Z Y  -  19 listopad   2005

tu wszyscy jeszcze moga zamowic zdjecia z balu: (16.01.06)  nowosc http://www.eventfotokoeln.de/shop.php?gal=27&mode=gal& 

IX  Europejski Bal Lekarzy odbedzie sie 19 listopada 2005 (sobota) w ostatnim dniu wystawy Medica 2005 w Düsseldorfie w hotelu Intercontinental *****,  Königsallee

rezerwacja hotelu:
Leonie Spiegel
Convention Sales Manager
Pre-Opening Office:
InterContinental Düsseldorf
Königsallee 59
D - 40215 Düsseldorf
Tel: +49-0211-82851622
Fax.: +49-211-86 32 174
E.mail: leonie.spiegel@ichotelsgroup.com
web: www.intercontinental.com

wiecej informacji wkrotce
w razie pytan tel.: +49-2151-613013
LISTA  ZGLOSZONYCH  OSOB  do   18 pazdziernika 2005

lista obowiazujaca od 27.10.2005, osoby ktore nie wplaca do 07 listopada udzialu zostana skreslone z listy uczestnikow! Decyzja jest tym razem ostateczna!
Wyjasnienia wylacznie mailem lub telefonicznie pod nr : 02151-613013

Ostateczna lista 17 listopada 2005!
Nie ma wolnych miejsc, numeracja stolikow moze byc zmieniona, sklad osobowy przy stolikach mozna zmieniac tylko przy zgodzie innych!

Name

Vorname

Numer Stolik

Bal-iloϾ

Ambroszkiewicz-Kotte

Anna

50-10os

4

Axmann

Alicja, Tadeusz

50

2

Baran

Elisabeth

36

2

Baschton-Bartosik

Anita

10h-10os

4

Bednarczyk

Piotr

12h-10os

2

Bednorz

Adam

49

2

Behnisch

Gothard

03h-10os

2

Bernat "Dentaltechnik"

Norbert

28

4

Bernatek

Alfred

39h-10os

1

Beyer

Frank

37h

1

Bialowons

Hanna

13h-12os

2

Biniszkiewicz

Rafal

31

2

Borciuch

Danuta, Slawomir

12

2

Branski

Henryk

04

2

Brol

Josef

10

2

Brunken

Anna

42

2

Byrt

Andrzej

02

2

Chmielinski

Marek

53

2

Chor Polonia 1898 Düsseldorf T.z

Nowacki Krzysztof

35-7os

7

Ciuhak

Renata, Miroslaw

09

2

Crisan

Marta, Robert

34

2

Cwajgart

Gregor

13h

2

Czapla

Georg

11

4

Czechowski

Jacek

41

1

Czechowski

Anna

31

1

Czochara

Waclaw

52-10os

2

D.M. Dentaltechnik Gmbh

Dieter Müller

03

5

Dal

Malgorzata

06

2

Datta

Christoph

26-12os

2

Deregowska

Lydia

06

2

Deschner

Renate

31-9os

1

Dietz

Cezary, Barbara

08h-11os

2

Donhoeffner

Barbara

29

2

Donigiewicz

Janusz

16

1

Dudek

Isabella, Marcin

04

3

Eichler

Viktor

55

2

Etzel

Elzbieta, Ewald

13h

2

Falkenauer

Krystyna,Rheinhard

09

2

Figel

Halina

17

4

Filipowicz

Ineza, Jerzy

52

2

Fiolna

Tadeusz, Andreas

31

1

Fitzermann (Zielinski)

Ilona

55

2

Flizikowski

Johann, Danuta

37

2

Furman

Andrzej

29

2

Fus

Piotr

18h-14os

2

Gajda

Andreas

08

2

Gameel

Mohamed

17h-12os

5

Ginko

Tomasz

34-10os

2

Glowania

Alfred

25

2

Gniatkowski

Barbara, Jacek

15

2

Golombek

Danuta

28-10os

2

Goluchowski

Marek

43

2

Gorkiewicz

Jolanta, Jacek

27

2

Gorski

Peter

50

2

Grabski

Renata, Jozef

24

4

Graf

Aneta, Markus

16

4

Grajcarek

Maja

39

1

Grott-Petersen

Ewa

03h

1

Guja

Danuta, Andrzej

36

2

Gumprecht

Gerard, Aldona

08h

2

Hamm

Irina

55

2

Herzog

Wanda

09

2

Imiolczyk

Mariusz

52

2

Jablonski

Gabriela, Wieslaw

01

2

Jablonski

Mariola, Zbigniew

39h

2

Jakubowski

Dariusz

01-8os

4

Janecka

Barbara

04

2

Janicka

Monika

29

1

Janicki

Ewa, Roman

42-10os

2

Janik

Janus, Gabriele

43

2

Janulewicz

Bozena

27

1

Jarosz

Lech

08h

2

Jenert

Siegmunt

33-11os

2

Jochem

Janusz

19

2

Jurek

Maria-Anna

06

2

Kaczmarczyk

Jolanta

34

2

Karaskiewicz

Rafal

31

2

Karwasz

Robert

03

2

Kasperczyk

Tadeusz, Beata

25h-10os

2

Kaszynska-Sikora

Anna

46

2

Kazana

Teresa, Ryszard

53-10os

2

Killert

Genadi

56

2

Kloczkowski

Kazimierz

53

2

Koczy

Halina, Wilbald

33

2

Koellerer

Klaus, Hann

34

2

Kohl

Günter

29

1

Kolejewska

Grazyna

16

1

Konsek

Dorota, Eligiusz

10h

2

Konsul RP - Köln

Rasala Jerzy

02

2

Konturek

Joanna,Piotr

06

2

Konzal

Sofie, Stanislaw

44h-10os

2

Kosinski

Bogdan, Barbara

22

2

Kostecka

Danuta, Zbigniew

02

2

Kostka

Jolante, Andreas

53

2

Kozaczek

Malgorzata, Jan

26

2

Kraft

Anke, Marcus

18

2

Kraus

Teresa

08

3

Krawczyk

Zdzislaw

41

2

Krawczyk

Anna

26

2

Krejczy

Malgorzata Markus

21-10os

2

Krempels

Iwona

22

2

Krisch

Henrik

39h

2

Kropidlowski

Stanislaus

15

2

Krotki

Marek

21

3

Kruppa

Janina, Roman

20

2

Krywult

Jacek, Barbara

22h-11os

2

Krzyzanowski

Klaudia

51

2

Kubica

Emil

18

2

Kulesza

Bozena

47-10os

4

Kurtz

Andreas

36

2

Kutkowski

Daniel

45

2

Lazica

Barbara, Maciej

20

5

Lenz

Waldemar

23

1

Levrentow

Arkadij

56-10os

2

Lewandowska

Anna

16

1

Liegmann-Gdaniec

Alicja

38

2

Lukoschek

Josef, Bozena

29

2

Lutoslawska

Malgorzata

05h-10os

2

Maczka

Marek

29

4

Magala

Joanna

42

2

Majcherczyk

Malgorzata

02

1

Majewski

Ingrid, Siegfried

05

2

Malinowski

Zdzislaw-Silvester

24

2

Malinowski

Maria

40-9os

2

Markes

Edward

42

2

Matyszkiewicz

Beata, Jacek

25h

2

Mazur

Janusz

26

2

Meinert

Marek

22h

1

Michalowski

Bozena

37h

3

Minko

Sylwester

12

2

Mucha

Dagmara

41-12os

2

Müller

Joanna, Leon

26

2

Münch

Hanno

34

2

Musial

Anton, Martyna

43h-8os

2

Nacewicz

Jerzy, Jolanta

51-09os

2

Nocon

Jacek

16

2

Nowak

Adalbert

14h-9os

2

Nowak

Mariusz, Maria

45h

2

Nowak

Magda, Andreas

48

2

Nowak-Odon

Wanda

14

1

Nowicki

Agata, Janusz

51

2

Oppeln-Bronikowski von

Wlodzimierz

52

2

Orawski

Zbigniew

51

2

Ordyniec

Maria, Jan

25

2

Pagiela

Magdalena

41

2

Palicka-Thiery

Monika

24-11os

2

Papkoj-Majewska

Aleksandra,Wieslaw

33

2

Pasamonik

Stanislaw

31

2

Pastwa

Ursula, Christian

36

2

Pawlowski

Dorotea

46-9os

7

Piatkowski de Grzymala

Janusz, Monika

14

2

Pieczykolan

Janusz

39

2

Pilarski

Krzysztof

18h

4

Pioch

Ewa-Maria

56

2

Pioch

Christine-Barbara

07-os

0

Pioch

Malgorzata

56

2

Piotrowski

Wojciech

10

2

Piwko

Grazyna, Marek

23h

2

Poludnikiewicz

Krzysztof

52

2

Post

Marian

11

2

Przontka

Malgorzata, Marek

11h-10os

2

Przybylek

Barbara, Christoph

12

2

Rdest

Christof

23h

2

Remin

Ewa, Andrzej

13h

2

Restel

Jan, Beatrix

17

2

Robotta

Alfred

19

2

Rosentrit

Janina

44

6

Rosmus

Ewa,Marian

48-8os

2

Rozalski

Marek

23h

2

Rutz

Margarete

09h

2

Sadowski

Marek

48

2

Samkiewicz

Ewa, Bastian

27

1

Scharfenberg

Andreas

20

2

Scharmach

Bozena

19- 8os

2

Schierer

Siegmund

05

6

Schmidt

Hans

07

0

Schnitter

Danuta, Markus

38a

4

Schwarzbach

Dorothe

45

2

Seipolt

Christoph

43

2

Sell

Aleksandra

18

2

Serowik

Barbara, Boris

54

2

Sewerin

Joanna, Damian

15

2

Siatkowski

Jolanta, Roman

44

2

Sichwert

Andreas

55

2

Sikora

Roman

26

2

Siudmak

Betina

41

1

Sliwa

Anna, Peter

29h

4

Sliwowski

Krzysztof; Beata

13h

2

Slowicki

Agnieszka

28

2

Slowicki

Liliane, Markus

27

2

Sniegocki

Celina, Gregor

18

2

Solochewitz

Dariusz

16h-11os

2

Sowinski

Daniel, Bozena

13h

2

Spandock

Antoni

28

2

Spychalska-Mauritsch

Teresa

15h-10os

2

Stanski

Christine, Franz

27

3

Starosta

Dariusz

12

2

Stauss

Agnieszka, Robert

38

8

Stawicki-Anyszka

Maria

02-9os

2

Sternal

Majka, Marek

22h

2

Stobiecki

Jacek

19

2

Stowarzyszenie Polska Gmina PIAST T.z

Dymecka Bozena

49-11os

7

Stowarzyszenie Polskojezycznych Prawnikow T.z

Odyniec Darius

54

2

Stypula-Kazanowski

Ilona

38a

2

Suchorab

Dariusz, Malgorzata

21

2

Sworszt

Slawomir

41

2

Szczurowicz

Maciej

14

2

Szklarecki

Janina Andrzej

23h-10os

2

Taatz

Ralph

40

1

Talacha

Dariusz, Malgorzata

21

2

Tomalik-Scharte

Dorota

11

2

Tomalka

Richard

54

5

Tomy-Jans Band

Bednarkiewicz Slawomir

01

2

Tymiec

Stefan

04h-09os

2

Vielhauer

Aldona

54h-11os

2

von Dobschütz

Maria

06h-10os

2

Wachowiec

Miroslaw

21

1

Wachowski

Waldemar

51

1

Wagner

Viktor

17

1

Walach

Katarzyna,Wieslaw

33

3

Wegehaupt

Rüdiger,Miriam

42

2

Weigel

Elzbieta

23h

1

Wenta

Witoslaw

39h

2

Wenzel

Izabela

24

1

Wielowiejski

Jerzy

56

2

Wiezik

Aleksandra, Henryk

25h

2

Wilk

Ywone, Andreas

27

2

Winiarski

Marek

47

2

Winiarski

Barbara

27-13os

2

Wisniowski

Toni, Johann

24

2

Wistehube

Gregor

45h-10os

2

Wojciechowski

Marek, Danuta

47

2

Wojciechowski

Barbara

29h-17os

1

Wojdalowicz

Andreas

36-10os

2

Wolodkowicz

Jan

49

2

Wolski

Bogdan

37

2

Wonschik

Barbara,Christ.

48

2

Wozniak

Adam

47

2

Wyrwicz

Ursula, Andreas

38a-18os

2

Wyszkowski

Grazyna

09h-10os

2

Wzatek

Wienczyslawa,Eugen

41

2

Zabielski

Jacek

14

2

Zajaczkowski

Elz.,Thadeus

20-11os

2

Zalasa

Maria, Janusz

53

2

Zamejc

Eugen

40

2

Zaremba

Malgorzata, Aleksander

15

2

Zarzycki

Janusz

37h-10os

2

Zdzieblo

Karina, Christopf

33

2

Zielony

Mariusz,Eva

55-10os

2

Ziolkowski

Barbara

40

2

Zorawik

Damian

22h

2

Zydra

Irena, Marcin

50

2

Zygmunt

Alice, Jolanthe

40

2

 

Rozdzial stolikow (ostateczny) 18.11.2005

Name

Vorname

Numer Stolik

Bal-iloϾ

Tomy-Jans Band

Bednarkiewicz Slawomir

01

2

Jablonski

Gabriela, Wieslaw

01

2

Jakubowski

Dariusz

01-8os

4

Kostecka

Danuta, Zbigniew

02

2

Byrt

Andrzej

02

2

Majcherczyk

Malgorzata

02

1

Konsul RP - Köln

Rasala Jerzy

02

2

Stawicki-Anyszka

Maria

02-9os

2

Karwasz

Robert

03

2

D.M. Dentaltechnik Gmbh

Dieter Müller

03

5

Grott-Petersen

Ewa

03h

1

Behnisch

Gothard

03h-10os

2

Branski

Henryk

04

2

Janecka

Barbara

04

2

Dudek

Isabella, Marcin

04

3

Tymiec

Stefan

04h-09os

2

Majewski

Ingrid, Siegfried

05

2

Schierer

Siegmund

05

6

Lutoslawska

Malgorzata

05h-10os

2

Dal

Malgorzata

06

2

Konturek

Joanna,Piotr

06

2

Jurek

Maria-Anna

06

2

Deregowska

Lydia

06

2

von Dobschütz

Maria

06h-10os

2

Schmidt

Hans

07

0

Pioch

Christine-Barbara

07-os

0

Kraus

Teresa

08

3

Gajda

Andreas

08

2

Jarosz

Lech

08h

2

Gumprecht

Gerard, Aldona

08h

2

Dietz

Cezary, Barbara

08h-11os

2

Falkenauer

Krystyna,Rheinhard

09

2

Ciuhak

Renata, Miroslaw

09

2

Herzog

Wanda

09

2

Rutz

Margarete

09h

2

Wyszkowski

Grazyna

09h-10os

2

Piotrowski

Wojciech

10

2

Brol

Josef

10

2

Konsek

Dorota, Eligiusz

10h

2

Baschton-Bartosik

Anita

10h-10os

4

Post

Marian

11

2

Tomalik-Scharte

Dorota

11

2

Czapla

Georg

11

4

Przontka

Malgorzata, Marek

11h-10os

2

Minko

Sylwester

12

2

Borciuch

Danuta, Slawomir

12

2

Starosta

Dariusz

12

2

Przybylek

Barbara, Christoph

12

2

Bednarczyk

Piotr

12h-10os

2

Cwajgart

Gregor

13h

2

Etzel

Elzbieta, Ewald

13h

2

Sliwowski

Krzysztof; Beata

13h

2

Sowinski

Daniel, Bozena

13h

2

Remin

Ewa, Andrzej

13h

2

Bialowons

Hanna

13h-12os

2

Piatkowski de Grzymala

Janusz, Monika

14

2

Nowak-Odon

Wanda

14

1

Szczurowicz

Maciej

14

2

Zabielski

Jacek

14

2

Nowak

Adalbert

14h-9os

2

Kropidlowski

Stanislaus

15

2

Gniatkowski

Barbara, Jacek

15

2

Zaremba

Malgorzata, Aleksander

15

2

Sewerin

Joanna, Damian

15

2

Spychalska-Mauritsch

Teresa

15h-10os

2

Donigiewicz

Janusz

16

1

Nocon

Jacek

16

2

Lewandowska

Anna

16

1

Graf

Aneta, Markus

16

4

Kolejewska

Grazyna

16

1

Solochewitz

Dariusz

16h-11os

2

Restel

Jan, Beatrix

17

2

Figel

Halina

17

4

Wagner

Viktor

17

1

Gameel

Mohamed

17h-12os

5

Sell

Aleksandra

18

2

Kraft

Anke, Marcus

18

2

Sniegocki

Celina, Gregor

18

2

Kubica

Emil

18

2

Pilarski

Krzysztof

18h

4

Fus

Piotr

18h-14os

2

Stobiecki

Jacek

19

2

Jochem

Janusz

19

2

Robotta

Alfred

19

2

Scharmach

Bozena

19- 8os

2

Kruppa

Janina, Roman

20

2

Scharfenberg

Andreas

20

2

Lazica

Barbara, Maciej

20

5

Zajaczkowski

Elz.,Thadeus

20-11os

2

Krotki

Marek

21

3

Wachowiec

Miroslaw

21

1

Suchorab

Dariusz, Malgorzata

21

2

Talacha

Dariusz, Malgorzata

21

2

Krejczy

Malgorzata Markus

21-10os

2

Kosinski

Bogdan, Barbara

22

2

Krempels

Iwona

22

2

Zorawik

Damian

22h

2

Sternal

Majka, Marek

22h

2

Meinert

Marek

22h

1

Krywult

Jacek, Barbara

22h-11os

2

Lenz

Waldemar

23

1

Piwko

Grazyna, Marek

23h

2

Rozalski

Marek

23h

2

Weigel

Elzbieta

23h

1

Rdest

Christof

23h

2

Szklarecki

Janina Andrzej

23h-10os

2

Wisniowski

Toni, Johann

24

2

Malinowski

Zdzislaw-Silvester

24

2

Wenzel

Izabela

24

1

Grabski

Renata, Jozef

24

4

Palicka-Thiery

Monika

24-11os

2

Ordyniec

Maria, Jan

25

2

Glowania

Alfred

25

2

Matyszkiewicz

Beata, Jacek

25h

2

Wiezik

Aleksandra, Henryk

25h

2

Kasperczyk

Tadeusz, Beata

25h-10os

2

Kozaczek

Malgorzata, Jan

26

2

Sikora

Roman

26

2

Mazur

Janusz

26

2

Krawczyk

Anna

26

2

Müller

Joanna, Leon

26

2

Datta

Christoph

26-12os

2

Gorkiewicz

Jolanta, Jacek

27

2

Slowicki

Liliane, Markus

27

2

Wilk

Ywone, Andreas

27

2

Stanski

Christine, Franz

27

3

Janulewicz

Bozena

27

1

Samkiewicz

Ewa, Bastian

27

1

Winiarski

Barbara

27-13os

2

Slowicki

Agnieszka

28

2

Spandock

Antoni

28

2

Bernat "Dentaltechnik"

Norbert

28

4

Golombek

Danuta

28-10os

2

Lukoschek

Josef, Bozena

29

2

Janicka

Monika

29

1

Maczka

Marek

29

4

Kohl

Günter

29

1

Furman

Andrzej

29

2

Donhoeffner

Barbara

29

2

Sliwa

Anna, Peter

29h

4

Wojciechowski

Barbara

29h-17os

1

Czechowski

Anna

31

1

Biniszkiewicz

Rafal

31

2

Pasamonik

Stanislaw

31

2

Karaskiewicz

Rafal

31

2

Fiolna

Tadeusz, Andreas

31

1

Deschner

Renate

31-9os

1

Koczy

Halina, Wilbald

33

2

Walach

Katarzyna,Wieslaw

33

3

Papkoj-Majewska

Aleksandra,Wieslaw

33

2

Zdzieblo

Karina, Christopf

33

2

Jenert

Siegmunt

33-11os

2

Kaczmarczyk

Jolanta

34

2

Münch

Hanno

34

2

Koellerer

Klaus, Hann

34

2

Crisan

Marta, Robert

34

2

Ginko

Tomasz

34-10os

2

Chor Polonia 1898 Düsseldorf T.z

Nowacki Krzysztof

35-7os

7

Kurtz

Andreas

36

2

Guja

Danuta, Andrzej

36

2

Baran

Elisabeth

36

2

Pastwa

Ursula, Christian

36

2

Wojdalowicz

Andreas

36-10os

2

Wolski

Bogdan

37

2

Flizikowski

Johann, Danuta

37

2

Michalowski

Bozena

37h

3

Beyer

Frank

37h

1

Zarzycki

Janusz

37h-10os

2

Stauss

Agnieszka, Robert

38

8

Liegmann-Gdaniec

Alicja

38

2

Schnitter

Danuta, Markus

38a

4

Stypula-Kazanowski

Ilona

38a

2

Wyrwicz

Ursula, Andreas

38a-18os

2

Pieczykolan

Janusz

39

2

Grajcarek

Maja

39

1

Krisch

Henrik

39h

2

Jablonski

Mariola, Zbigniew

39h

2

Wenta

Witoslaw

39h

2

Bernatek

Alfred

39h-10os

1

Taatz

Ralph

40

1

Ziolkowski

Barbara

40

2

Zygmunt

Alice, Jolanthe

40

2

Zamejc

Eugen

40

2

Malinowski

Maria

40-9os

2

Siudmak

Betina

41

1

Czechowski

Jacek

41

1

Sworszt

Slawomir

41

2

Krawczyk

Zdzislaw

41

2

Pagiela

Magdalena

41

2

Wzatek

Wienczyslawa,Eugen

41

2

Mucha

Dagmara

41-12os

2

Magala

Joanna

42

2

Markes

Edward

42

2

Brunken

Anna

42

2

Wegehaupt

Rüdiger,Miriam

42

2

Janicki

Ewa, Roman

42-10os

2

Seipolt

Christoph

43

2

Janik

Janus, Gabriele

43

2

Goluchowski

Marek

43

2

Musial

Anton, Martyna

43h-8os

2

Rosentrit

Janina

44

6

Siatkowski

Jolanta, Roman

44

2

Konzal

Sofie, Stanislaw

44h-10os

2

Schwarzbach

Dorothe

45

2

Kutkowski

Daniel

45

2

Nowak

Mariusz, Maria

45h

2

Wistehube

Gregor

45h-10os

2

Kaszynska-Sikora

Anna

46

2

Pawlowski

Dorotea

46-9os

7

Winiarski

Marek

47

2

Wozniak

Adam

47

2

Wojciechowski

Marek, Danuta

47

2

Kulesza

Bozena

47-10os

4

Sadowski

Marek

48

2

Nowak

Magda, Andreas

48

2

Wonschik

Barbara,Christ.

48

2

Rosmus

Ewa,Marian

48-8os

2

Bednorz

Adam

49

2

Wolodkowicz

Jan

49

2

Stowarzyszenie Polska Gmina PIAST T.z

Dymecka Bozena

49-11os

7

Zydra

Irena, Marcin

50

2

Axmann

Alicja, Tadeusz

50

2

Gorski

Peter

50

2

Ambroszkiewicz-Kotte

Anna

50-10os

4

Krzyzanowski

Klaudia

51

2

Nowicki

Agata, Janusz

51

2

Wachowski

Waldemar

51

1

Orawski

Zbigniew

51

2

Nacewicz

Jerzy, Jolanta

51-09os

2

Poludnikiewicz

Krzysztof

52

2

Filipowicz

Ineza, Jerzy

52

2

Oppeln-Bronikowski von

Wlodzimierz

52

2

Imiolczyk

Mariusz

52

2

Czochara

Waclaw

52-10os

2

Kostka

Jolante, Andreas

53

2

Zalasa

Maria, Janusz

53

2

Chmielinski

Marek

53

2

Kloczkowski

Kazimierz

53

2

Kazana

Teresa, Ryszard

53-10os

2

Serowik

Barbara, Boris

54

2

Tomalka

Richard

54

5

Stowarzyszenie Polskojezycznych Prawnikow T.z

Odyniec Darius

54

2

Vielhauer

Aldona

54h-11os

2

Eichler

Viktor

55

2

Hamm

Irina

55

2

Sichwert

Andreas

55

2

Fitzermann (Zielinski)

Ilona

55

2

Zielony

Mariusz,Eva

55-10os

2

Pioch

Malgorzata

56

2

Wielowiejski

Jerzy

56

2

Killert

Genadi

56

2

Pioch

Ewa-Maria

56

2

Levrentow

Arkadij

56-10os

2

 

 

Plan Balu 2005

Polskie Towarzystwo Medyczne w Niemczech
Polnische Medizinische Gesellschaft in Deutschland e.V.
Towarzystwo zarejestrowane * Ostwall 97, D-47798 Krefeld
Tel.: 02151-613013 Fax.: 02151- 608802 E-mail.: kostecki@via.de
Deutsche Bank Krefeld, Konto: 059 29 49, BLZ: 320 700 80
Adres w Interncie: http://www.ptm-d.com

Krefeld, 14.11.2005
balplan2005.doc

 

IX E U R O P E J S K I B A L L E K A R Z Y
XXV Bal Medyków

Program Balu

Sobota 19.11.2005 od 16-tej

- 16:00 Wykład dr med Józefa Grabskiego „Czy potrzebna nam jeszcze Bioetyka ?”

- 17:30 dyskusja
- 17:50 Prezentacja „Faktów" – niemieckiego tygodnika polskojęzycznego
- 16:00 – 21:00 Prezentacje Internetowe spraw Polonii Niemieckiej

- 16:00 – 22:00 wystawa malarstwa i rzeźby oraz szkła artystycznego z Galerii Lidii Tańskiej-

Poloczek – możliwosć zakupu wystawianych eksponatów, za gotówkę.

Lista dzieł i artystów jest dostępna w sieci internetu pod adresem:

http://www.kongres.org/krefeldgaleria.htm

Część dochodu przeznaczona jest na budowę Centrum Rehabilitacyjnego
szpitala w Poznaniu.

- 18:30 Coctail


- 19:00 otwarcie balu przez Ambasadora Rzeczpospolitej Polskiej w Niemczech
Andrzeja Byrta


- 19:00 – 03:00 Nasz wielki Bal na dwie orkiestry!


- 21:30 Niespodzianka

- 22:00 Rozlosowanie 10 biletów lotniczych firmy Ryanair na trasie:
Frankfurt/Hahn – Gdańsk i Frankfurt/Hahn - Rzeszów

- 20:00 – 23:00 bufet

***

Niedziela 20.11.2005

- 09:00 – 11:00 wspólne śniadanie

- 12:00 odjazdy

__________________________________________________________________________________

MIEJSCE BALU :
HOTEL INTERCONTINENTAL – Düsseldorf – Königsallee 59 –Tel.: 0211- 82850
dokładne informacje:
http://www.ichotelsgroup.com/h/d/ic/1/en/hd/dusha


W razie pytań - Biuro Balu tel. kom.: 0172-2611414
verte

Informacje dodatkowe:

 

lista alfabetyczna uczestników znajduje się w sieci internetu pod adresem: www.polonia.org/bal2005.htm

lista stolików będzie przy wejściu na salę balową, rozdział miejsc -
jest obowiązujący, zmiana miejsca może nastąpić wyłącznie przy zgodzie „biura balu"

dojazd samochodem do podziemnego parkingu znajduje się od strony ulicy Breitestr.
(równoległa do Königsallee, blisko Graf-Adolfstr. Wjazd jest oznaczony szyldem KÖ 59). Należy przycisnąć na „kurzparker" i ten bilecik wymienić na kartę wyjazdową w kasie parkingu (przy wejściu podziemnym do hotelu). Cena ryczałtowa 12,50€. Biuro balu nie bierze odpowiedziałności za otrzymanie miejsca parkinkowego! Jest tylko 180 miejsc na samochody!

na salę balową mają wstęp tylko uczestnicy balu znajdujący się na liście alfabetycznej!

rezerwacje miejsc noclegowych w hotelu są indywidualne – ryczałt wynegocjowany wynosi 175 € za pokój dwuosobowy

przypominam, że przy stoliku może być najwyżej 12 osób (bardzo ciasno krzesło obok krzesła), stoliki sa okrągłe, może się zdarzyć że grupa np 18 osób będzie musiała zająć dwa stoliki z tym samym numerem dzieląc się na grupę 10 i 8 osób

niejasności rezerwacji oraz braku wpłat (około 10 osób) proszę wyjaśnić telefonicznie w biurze balu 02151-613 013 do czwartku 17 listopada

garderoba znajduje się tuż przy sali balowej – platna 1 €

dwie orkiestry będą na zmianę grać bez przerwy od 19-tej do 3 w nocy, przedłużenie balu jest niemożliwe ze względu na dodatkowe wysokie opłaty personelu hotelu (1 godzina 750€)

od zaraz przy rezygnacji z uczestnictwa w balu nie zwracamy żadnych kosztów, może wziąć udział osoba zastępcza po zgłoszeniu w biurze balu

przykladowe ceny napoji: żubrówka 4cl – 7,0€, Belvedere 4cl – 11,0€, Sekt Riesling 0,75l – 38,0€

stroje wieczorowe obowiązkowe!!!

 

 

Wystawa malarstwa i rzezby - Galeria Lidia Tanska - Poloczek - http://www.kongres.org/krefeldgaleria.htm

Tu beda publikowane niektore zdjecia z Balu!


Z Wiednia i Nowego Jorku prosto na bal do Düsseldorfu