Stan 27.09.2004        Zugriffszähler      od 27.08.2004
Mamy juz pierwsze osoby ktore zglosily udzial w ponizej powolanej Komisji:

najnowszy Apel dr MILKA   (27.08.2004), list do Prezydenta Niemiec (09.06.2008)

"Komisji do spraw obrony dobrego imienia Polski i Polakow".

Niemcy
dr med Bogdan Milek  - Przewodniczacy Bogdan.Dr.Milek@t-online.de
dr med Jan Bek jan.bek@t-online.de
mgr Beata Butkiewicz b.butkiewicz@gmx.de
dr med. Ewa Grott - Niemcy drgrott@t-online.de
Grazyna, Aleksander Hendel-Zabinski - (04.08.2004) Alex-LZ-21@freenet.de , G.A.Hendel@t-online.de
Slawomir Zellmer Halaczkiewicz polonia@polonia21.de
dr med Zbigniew Kostecki kostecki@via.de
prof. dr med. Jan Konturek (26.08.2004) EKSTD-Konturek@t-online.de
ks. O. Prof. Dr. Stanislaw Kusmierz st.kusmierz@gmx.de
dr med. dent, prawnik Jacek Nocon jnocondr@aol.com
mecenas dr Andrzej Remin remin@t-online.de
Irena, Roman Rychlicki Irychlicka@aol.com
Maria Sulkowska-Kneier MariaHanka@aol.com
Carsten Übelacker  -    (19.05.2004) c.uebelacker@web.de
mgr inz. Witold Stanski Stanski@t-online.de
dr Andrzej Nowicki  (29.08.2004) DocNo@t-online.de
Emilian Richter (29.08.2004) emilianrichter@yahoo.de
lek. Ewa Swiecka (29.08.2004) eswiecka@go2.pl
USA
prof. dr dr hc. Witold Brostow - USA
prof. dr med. Marek Rudnicki rudnicki@uic.edu
prof. dr med. Adam Stys - USA ("lacznik amerykanski") adamstys@yahoo.com
Polska
dr med. Roman Kimielski - Polska ("lacznik krajowy") Kim1@mp.pl
prof. dr hab. Wladyslaw Filar wfilar@poczta.onet.pl
dr inz. Jerzy Oledzki jsol@iem.pw.edu.pl
dr. habil. Wlodzimierz Godlowski (UJ) uogodlow@cyf-kr.edu.pl
dr Zbigniew Kwiatkowski kwiat@um.skarzysko.pl
prof. dr Grazyna Skapska , Polska (UJ, socjologia) g.skapska@iphils.uj.edu.pl
Belgia
lek. med. Agnieszka Ciarka otojaaga@o2.pl
Luxemburg
mgr inz. Krzystof Mida - Luksemburg ("lacznik Beneluksu") kmid@pt.lu
Szwajcaria
dr med. Jacek Cichon - Szwajcaria ("lacznik szwajcarski") jacek.cichon@spitalzweisimmen.ch
Moldawia
dr Bogucka bogutska@beltsy.md

Lesniak Witold - konsultant ze strony Ambasady RP - witold.lesniak@botschaft-polen.de

czekamy na nastepne osoby!

do dyspozycji jest rowniez zrzeszenie prawnikow: www.polonia.org/vpj.htm

Ruch Patriotyczny w Nowym Jorku - www.patrioci.org

________________________________________________________________________________________________

Konwent Organizacji Polskich w Niemczech na posiedzeniu w Hamburgu w dniu 3 kwietnia 2004 podjal uchwale o koniecznosci powolania "Komisji do spraw obrony dobrego imienia Polski i Polakow".

Komisja dzialajac w ramach Konwentu bedzie miala za zadanie wystepowanie z protestami do wladz politycznych, mediow, partii politycznych czy organizacji ( w imieniu Konwentu a wiec Polonii i Polakow w Niemczech) w przypadku zauwazenia jakiejkolwiek dzialalnosci naruszajacej dobre imie Polski i Polakow.

Zwracamy sie do wszystkich zainteresowanych osob, o zglaszanie sie do pracyw tejze Komisji!

Za Konwent
Zbyszek Kostecki

_______________________________________________________________________________________________

Przy Europejskie Unii Wspolnot Polonijnych dziala Komisja na rzecz obrony dobrego imienia Polakow!
Przewodzi jej Pan Wlodzimierz Dropinski - niestety nie ma polaczenia mailowego!
rue A. Campenhoute 39, B 1050 Bruxelles,  Tel.: +32-2-538 1886


antypolonika.htm               Zugriffszähler od 15.11.2001



List z Iserlohnu  (22.09.2004)
Dr med. Milek 27.08.2004      NOWOSC
SUKCES DR MILKA w sprawie SIXTA (06.04.2002)
Dr MIlek reklama Sixta (24.03.2002)
Dr Milek   (D) (14.11.2001)
Antypolonijna dzialalnosc Kazimierza Woycickiego - dyrektora Instytutu Polskiego w Lipsku!!! (5.12.2001)
Pulwicki    (14.11.2001)
From zkoziol@is.dal.ca (Zbigniew Koziol)  (13.11.2001) 
Drodzy,
Jutro beda przynawane nagrody w konkursie o nazwie 
"The National Book Awards". 
Jedna z ksiazek nominowanych do udzialu w konkursie jest ngielskie wydanie "Sasiadow" Jana Grossa.
Prosze o zaprotestowanie przeciwko temu. Mozna to latwo zrobic ze strony
http://www.iyp.org/protest/
Trzeba to zrobic natychmiast. Jutro bedzie za pozno.

Kolejny antypolski film:  (31.10.2001)
http://www.jta.org/story.asp?story=8859  (strony angielskie)